Szczegóły oferty

Ciecierzyn

Ciecierzyn

Dom - sprzedaż 599 000 PLN 3 990,94PLN/m 2
150.09 m2  Pokoje: 5 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom wolno stojący o powierzchni 150,09m2 na obrzeżach Lublina w miejscowości Ciecierzyn.

Budynek dwukondygnacyjny posadowiony na 501m2 ogrodzonej działce, wybudowany w 2019r. z betonu komórkowego, ocieplony styropianem 20cm plus tynk silikonowy, strop Teriva, dachówka cementowa Braas, schody żelbetowe.

Dom podzielony na dwie strefy: parter - strefa dzienna i piętro - strefa nocna:

Parter:
- wiatrołap;
- hol
- łazienka
- kuchnia otwarta z jadalnią
- przedpokój
- salon
- garaż
- pomieszczenie gospodarcze

Piętro:
- klatka schodowa i hol
- cztery pokoje: 17,22m2, 14,45m2, 13,23m2, 14,74m2
- łazienka

Dom w stanie deweloperskim: ściany - tynk gipsowy; podłogi - wylewka betonowa, schody - żelbetowe; okna - PCV 5 komorowe 3 szybowe montowane w technologii ciepłego montażu, drzwi zewnętrzne - antywłamaniowe stalowe z 2 zamkami.

Ogrzewanie podłogowe w całym budynku oraz w garażu, w łazienkach dodatkowo grzejniki drabinkowe. Sterowanie ogrzewaniem podłogowym z każdego pomieszczenia indywidualnie. Kotłownia wyposażona w Kocioł z zasobnikiem firmy Viessman z podejściem pod stację uzdatniania wody.
W salonie dodatkowy komin ceramiczny pod kominek.
Budynek wyposażony w instalację odkurzacza centralnego.

Działka ogrodzona: betonowa podmurówka, przód metalowy, z boku i z tyłu panele systemowe, podjazdy wyłożone kostką brukową.

Media: woda z wodociągu gminnego, prąd - siła, gaz, szambo.

Dojazd drogą asfaltową.
Bardzo dobry dojazd do Lublina tudzież innych miejscowości, blisko do komunikacji miejskiej MPK nr 24, nieopodal szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, sklep.

Kupujący zwolniony z podatku PCC!!! (faktura VAT).

Polecam i zapraszam na prezentację!

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Maria Świca

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).