Szczegóły oferty

Dąbrowica

Dąbrowica

Dom - sprzedaż 1 250 000 PLN 5 681,82PLN/m2
220 m2  Pokoje: 7 1993 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjna lokalizacja - Dąbrowica.
Dom wolno stojący wraz z budynkiem gospodarczym i garażem oraz wiata - idealne miejsce na biuro lub własny biznes.

Dom o powierzchni użytkowej 220m2 wybudowany w 1993 roku, na dużej działce o pow. 1700m2.

Działka ładnie zagospodarowana z licznymi drzewami, krzewami, które zapewniają prywatny azyl.

W roku 2020 wykonany remont polegający na wymianie dachu, okien oraz ocieplenia budynku.

Dom idealny dla dużej rodziny, na parterze oddzielny pokój z sypialnią i łazienką - idealny dla seniora, w dalszej części mamy kuchnię z jadalnią, duży 40m2 salon oraz toaleta, na piętrze zaś są 4 sypialnie, dwie łazienki oraz biblioteka.

Ogrzewanie gazowe, woda z wodociągu gminnego, szambo.

Świetna lokalizacja, dogodny dojazd w każdą część Lublina, blisko do MPK, sklepu, przychodni, szkół.

Zapraszam na prezentację.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).