Szczegóły oferty

Majdan Kozłowiecki

Majdan Kozłowiecki

Dom - sprzedaż 170 000 PLN 2 741,94PLN/m 2
62 m2  Pokoje: 2 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM !
Do sprzedaży dom letniskowy położony na skraju Lasów Kozłowieckich, w Majdanie Kozłowieckim.
Dom o pow 62m2 z poddaszem użytkowym zbudowany na działce o pow. 1897m2 ,z czego 530m2 jest ogrodzona a pozostała część -to las .
Dom budowany z pustaka ceramicznego i wykończony drewnem. Dach dwuspadowy pokryty eternitem .
Dom składa się z salonu o powierzchni 35,5 m2 z aneksem kuchennym ok 7m2 . Część kuchenna wyposażona jest w niezbędne urządzenia pozwalające przygotować posiłki (kuchnia gazowa -gaz z butli, lodówka, zlewozmywak, szafki).
W salonie znajduje się kominek ,który ogrzewa cały dom.Wysokość w salonie 2,34m2. Na podłodze położone są deski . Ściany obite są również deskami . Strop drewniany z wejściem na poddasze, gdzie znajduje się duże pomieszczenie służące jako sypialnia.
Poddasze o o pow.26m2 i wysokości w szczycie 1,87m ,z wyjściem na taras o pow ok 6m2.
Domek jest ocieplony płytą o grubości 10cm . Używany był przede wszystkim jako letniskowy ale przy niewielkich nakładach może być domem całorocznym. Trzeba wybudować łazienkę i WC oraz system ogrzewania.
Dom znajduje się przy utwardzonej drodze szutrowej (gminnej) ,do asfaltu jest ok 500m-wieś Majdan Kozlowiecki .Do Lubartowa ok 5 km a Lublina ok 25 km. Całość domu utrzymana jest trochę w charakterze leśniczówki.
Duża część działki to własny las na skraju wielkiego kompleksu leśnego Lasów Kozłowieckich ze specyficznym mikroklimatem i
możliwością rekreacji (ścieżki do spacerów i trasy rowerowe)
Polecam cena 170 000 zł to duża okazja.
Zapraszamy na prezntacje -klucze w biurze :)

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).