Szczegóły oferty

Lublin, Sławinek

Lublin, Sławinek

Dom - wynajem 3 000 PLN 41,67PLN/m2
72 m2  Pokoje: 3 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam do wynajęcia 3-pokojowy dom wolnostojący w dzielnicy Sławinek.
Budynek nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej, jako mieszkanie dla rodziny lub pracowników.
Wyposażenie nieruchomości we własnym zakresie.
Teren ogrodzony.

Nieruchomość składa się z:
- salonu,
- 2 oddzielnych pokoi,
- otwartej kuchni,
- łazienki,
- garderoby,
- przedpokoju.

Zalety okolicy:
- świetny dojazd do każdej dzielnicy Lublina, zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską,
- w bliskiej odległości: żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy i inne punkty usługowe,
- spokojna i bezpieczna okolica.

Jest możliwość wjazdu na teren i korzystanie z blaszanego garażu (w cenie).
Istnieje możliwość opcjonalnego wynajęcia parkingu i działki ok 1000 m2 na cele działalności gospodarczej (dodatkowo płatne).

Dodatkowo płatne media wg zużycia, kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu !
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).