Szczegóły oferty

Stary Gaj

Stary Gaj

Działka - sprzedaż 200 000 PLN 37,04PLN/m 2
 / 5400 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Malownicza działka (5400m²) pod Nałęczowem - Tylko u nas!

Działka rolno-budowlana w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 5400m2 w Starym Gaju, gmina Wojciechów koło Nałęczowa nad rzeką Czerką. Gmina Wojciechów słynie z tradycji kowalskich - co roku odbywają się tutaj Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie i Ogólnopolskie Targi Sztuki Kowalskiej, a co dwa lata - Ogólnopolskie Spotkania Kowali. W tym czasie Wojciechów odwiedza kilkanaście tysięcy osób z całego kraju.

Wojciechów to właściwe miejsce aby mieszkać, uczyć się i pracować, odpoczywać i rozwijać zainteresowania. Wyjątkowość tego miejsca, tworzy lokalna historia i miejscowe zabytki, bogactwo zasobów natury i kultury, otwarci, pomysłowi i życzliwi ludzie, tradycje ludowe i rzemieślnicze, piękno przyrody i nieskażone środowisko.

Malownicze krajobrazy kuszą do spacerów i wycieczek rowerowych, a unikatowe zabytki takie jak Wieża Ariańska czy modrzewiowy kościół parafialny w Wojciechowie czynią to miejsce perełką w regionie.

Wymiary działki: 28x194x44x180m

Działka nie jest ogrodzona.

Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną zagrodową. Według Studium z 2019 roku znajduje się w Strefie Zrównoważonego Rozwoju Turystyki - są to tereny potencjalnego rozwoju funkcji turystyki i rekreacji, zespołów ośrodków rekreacyjnych, obiektów turystycznych i zabudowy letniskowej, rozwoju infrastruktury obsługi ruchu turystycznego, realizacji zbiorników retencyjnych i urządzeń turystycznych.

Media: prąd i gaz bezpośrednio przy działce.

Dojazd do działki: droga utwardzona.

Rekreacja: Las, Tereny zieleni chronionej, Rzeka Czerka.

Odległość od: Nałęczowa - 10 km, Lublina - 30km.

Dodatkowe informacje: lekko nachylona w kierunku południowym; na działce znajduje się bujna zieleń wysoka i niska. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ekologicznego Systemu Obszarów Chronionych ESOCH - bliskość natury jest gwarantowana!
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).