Szczegóły oferty

Lublin, Sławinek

Lublin, Sławinek

Lokal - wynajem 3 000 PLN 27,27PLN/m2
110 m2  1940 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Szukasz lokalu pod biuro, a może pod kancelarię? Chcesz wysokiej jakości i oryginalnego wnętrza? Ten lokal spełnia te wymogi!

Skąłd 110 metrowej nieruchoości stanowią:
-3 przestronne pokoje,
-hol,
-oddzielna WC,
-oddzielna łązienka,
-pokój socjalny z kuchnią.

Zalety:
-lokalizacja pierwsza górka sławinkowska- przystanek 200m,
-po gruntownym remoncie: wycikloniwane piękne parkiety, pomalowane pomieszczenia i dzrwi, nowa łazienka i oddziene wc oraz pomieszczenie gospodarcze,
-możliwość zamontowania szyldu na ogrodzeniu widoczego z ulicy,
-ogólnodostępne miejsca na ulicy przy budynku.

Do kosztów czynszu należy doliczyć:
-opłaty za prąd- ogrzewanie (panele fotowoltaiczne), gaz -kucheka, dopłaty do zużycia wody,
-kaucja 3000zł.

Polecam i zapraszam na prezentacje!
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).