Szczegóły oferty

Babsk

Babsk

Działka - sprzedaż 489 000 PLN 2,89PLN/m2
 / 169000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjna lokalizacja - w rejonie Poleskiego Parku Narodowego w pobliżu jeziora: Łukie, Wytyckie, Płotycze.

Ciekawa oferta pod inwestycję np. agroturystyka, stadnina koni itp. Dużo ścieżek dydaktyczno-przyrodniczych, ścieżki rowerowe umożliwiające podziwianie okolicznych, jakże atrakcyjnych przyrodniczo obszarów leśnych i bagiennych.

Do sprzedania siedlisko w miejscowości Babsk w gminie Urszulin w powiecie włodawskim wraz z gruntami ornymi, leśnymi i łąkami.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 16,9ha (sprzedaż w całości), w skład, której wchodzi 5 działek:

- 3,47ha (RV,RVI,Lz-RVI,B-RVI), użytki rolne zabudowane domem mieszkalnym drewnianym (zniszczonym) i suszarnią murowaną, grunty zadrzewione i orne;
- 3,11ha (Lz-RV;RVI;Lz-RVI;LsV), - grunty orne i zadrzewione, lasy i grunty leśne
- 1,16ha (Lz-PsVI) - grunty zadrzewione
- 5,29ha (ŁIV,ŁV,W) - łąki trwałe, rowy
- 3,87ha (Lz-RVI,RVI,PsV,Lz-PsV,N) - grunty orne i zadrzewione, lasy i grunty leśne, pastwiska trwałe, nieużytki.

Zapraszam.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).