Szczegóły oferty

Lublin, Sławin, ul. Pergolowa

Lublin, Sławin, ul. Pergolowa

Mieszkanie - sprzedaż 438 800 PLN 8 587,08PLN/m2
51.1 m2  Pokoje: 2 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjna lokalizacja - Lublin Sławin ul. Pergolowa.

Idealne miejsce do zamieszkania jak również pod inwestycję .

Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku, składa się z salonu z dużym balkonem ok.8 m2, oddzielnej kuchni, sypialni, przestronnego przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Do mieszkania przynależy duża piwnica (4,38m2).

Dostępne miejsce parkingowe na zamykanym parkingu ze szlabanem na pilota.

Mieszkanie zadbane, dwustronne i jasne z wystawą okien południe i północ. Okna PCV antywłamaniowe. Na podłogach deska drewniana - buk oraz terakota.
Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej znajdującej się w budynku.

Czynsz: 432zł.

Osiedle dobrze skomunikowane dogodny dojazd w każdą część miasta jak również do obwodnicy Lublina, blisko przystanek MPK, Górki Czechowskie, Ogród Botaniczny, sklepy, przedszkole, przychodnie, Kościół itp.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wolne od zaraz!!!

Zapraszam.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).