Szczegóły oferty

Dominów

Dominów

Dom - sprzedaż 1 250 000 PLN 6 967,28PLN/m2
179.41 m2  Pokoje: 5 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Czteroletni dom gotowy do zamieszkania. Dominów Gmina Głusk.

Dom wolno stojący, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całk. 179,41m2 usytuowany na działce o pow. 1037m2. Budynek niepodpiwniczony, wybudowany w 2017r. w technologii tradycyjnej murowanej, pokryty blachodachówką. W bryle budynku znajduje się garaż dwustanowiskowy. Dodatkowo na działce jest garaż blaszany.

Działka prostokątna, ogrodzona z licznymi krzewami ozdobnymi oraz trawnikiem. Podjazdy i chodniki wykonane z kostki brukowej.

Na powierzchnię domu wchodzi:
Parter:
salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, jadalnia, pokój (dla gości lub jako gabinet), łazienka, przestronny hall, wiatrołap oraz garaż na dwa auta i pomieszczenie gospodarcze;
na piętro prowadzą piękne drewniane schody gdzie znajdują się trzy sypialnie - dwie z oddzielnymi garderobami, hall oraz łazienka z pomieszczeniem gospodarczym.

Dom wybudowany i wykończony wysokiej jakości materiałami.
Ogrzewanie gazowe podłogowe a na piętrze grzejniki panelowe, dodatkowo kominek z płaszczem wodnym w salonie. Dużym atutem jest kanalizacja gminna oraz wodociąg gminny. W domu instalacja alarmowa.

Dojazd drogą asfaltową, nieopodal przystanek MPK - linia nr 3. Bardzo dobry dojazd do Lublina.
W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W odległości ok. 3,5km znajdują się sklepy spożywcze, supermarkety, drobne punkty handlowo-uslugowe, placówki oświatowe, apteka, poczta.

Dom gotowy do zamieszkania.

Zapraszam.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).