Szczegóły oferty

Panieńszczyzna

Panieńszczyzna

Dom - sprzedaż 2 100 000 PLN 7 446,81PLN/m 2
282 m2  Pokoje: 5 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjna nieruchomość z dala od miejskiego zgiełku - Panieńszczyzna. Dom wolno stojący o pow. 282m2 z poddaszem użytkowym wraz z odrębnym budynkiem garażowym posadowiony na dużej 84 arowej działce.

Działka zagospodarowana wg autorskiego projektu z pięknymi nasadzeniami i roślinnością. Teren ogrodzony z bramą wjazdową na pilota.
Dom o ciekawej architekturze wybudowany w 2009r. z wysokiej jakości materiałów i urządzony gustownie i ze smakiem.

Poprzez zastosowanie indywidualnego projektu funkcjonalność domu została dopasowana do potrzeb właścicieli.
W części dziennej znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią i jadalnią gabinet, łazienka oraz siłownia;
W części nocnej jest sypialnia łazienką i z garderobą oraz dwie sypialnie i łazienka.
Dopełnieniem całości jest znajdująca się w przyziemiu strefa relaksu tj. sauna oraz jacuzzi.

Materiał konstrukcyjny: cegła, dach pokryty dachówką.

Zastosowano nowoczesne instalacje i urządzenia:
- system alarmowy,
- monitoring/ochrona
- klimatyzacja
- drzwi i okna antywłamaniowe z roletami antywłamaniowymi
- domofon / videofon

Dom ogrzewany piecem gazowym oraz kominek.

Bardzo dobry dojazd w każdą część Lublina.

Polecam !!! Zapraszam na prezentacje.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).