Szczegóły oferty

Lublin, ul. Spadochroniarzy

Lublin, ul. Spadochroniarzy

Mieszkanie - wynajem 2 200 PLN 50PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 3 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
*** NOWOCZESNY APARTAMENT *** 3 POKOJE CENTRUM ***


NOWY , przestronny, nowoczesny, dobrze wyposażony, trzypokojowy apartament w Lublinie w dzielnicy Wieniawa na ulicy Spadochroniarzy.

Mieszkanie położone na wysokim parterze w 4 piętrowym, nowoczesnym bloku z cegły wybudowanym w 2020 roku.

Na powierzchni 50 m2 znajdują się przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie jasne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Do mieszkania przynależy duży taras oraz darmowe miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Apartament położony jest pomiędzy al. Racławickimi a ul. Głęboką, w bardzo bliskim sąsiedztwie miasteczka akademickiego (ok 200m), jak i głównych uczelni Lublina m.in. UMCS, KUL, UP.


Apartament wykończony jest w najwyższym standardzie.

Wyposażenie oferowane w cenie to w pełni wyposażona kuchia, nowy sprzęt AGD oraz małe AGD. Umeblowany salon, na przedpokoju znajduje się pojemna zabudowana szafa z lustrem. W pierwszej sypialni znajduje się szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi, 2 łóżka hotelowe 90 x 200 z możliwością połączenia w jedno oraz biurko. W sypialni drugiej znajdują się 2 łóżka hotelowe 90 x 200 z możliwością połączenia w jedno. Nowoczesna łazienka wyposażona jest w zabudowaną pralkę, szafę, podwieszane wc oraz prysznic.

Komunikacja: linie autobusowe nr 12, 18, 20, 3, 7 ; linie tramwajowe nr 150, 151, 155, 158

W pobliżu znajdują się centrum handlowe, kino, Centrum Spotkania Kultur, liczne restauracje i kawiarnie, poczta, sklepy lokalne oraz apteka.Dodatkowe informacje: mieszkanie klimatyzowane

Koszt najmu: 2200 PLN ( w tym czynsz administracyjny oraz opaty licznikowe)

Wysokość kaucji zabezpieczającej: 2000PLN
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).