Szczegóły oferty

Natalin

Natalin

Działka - sprzedaż 590 000 PLN 196,67PLN/m 2
 / 3000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM !
Oferujemy do sprzedaży działkę w Natalinie przy ul Satelitarnej -w trzeciej linii zabudowy .
Obecnie w trakcie wydzielania- mozna już rezerwować :)
Działka o pow.30 ar ma wymiary 44,5x71m i w całości objęta jest MPZP gm.Jastków : część z oznaczeniem MR ( ok 22 ar ) oraz część jako R rolna.
Plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia budowę domu jednorodzinnego na terenie oznaczonym MR - idealne odsunięcie od drogi wewnętrznej ( wzdłuż tej drogi jest pas rolny). Duża powierzchnia zabudowy pozwala na wybudowanie 2-3 budynków wolnostojących -idealna propozycja dla małych deweloperów !
Podstawowe wskaźniki planu : - zabudowa budynkami do 20% pow działki
- wysokość do 2 kondygnacji , druga jako poddasze użytkowe
- wysokość kalenicy do 11m
- niezbędne jest zapewnienie co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania
Bardzo dobra lokalizacja tj ok 500m od ul Ziemskiej ,po której kursuje MPK , do centrum Lublina ok 8 km.
W odległości ok 1km sklepy,szkoła, przedszkole i inne placówki usługowe.
Wielkość działki pozwala w przyszłości po wybudowaniu domu, na wydzielenie kolejnej działki budowlanej -co można traktować jako inwestycję .
Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą cena poniżej 200zl /m2 jest w tej okolicy ceną atrakcyjną.
Możliwość zamiany bądż rozliczenia domem w stanie deweloperskim -lokalizacja bez większego znaczenia ( ok.Lublina) !

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).