Szczegóły oferty

Turka, ul. Berberysowa

Turka, ul. Berberysowa

Mieszkanie - sprzedaż 440 000 PLN 5 478,09PLN/m 2
80.32 m2  Pokoje: 4 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mam do sprzedania piękne, dwupoziomowe mieszkanie w Turce znajdujące się w niskim bloku z 2004r.
Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i posiada powierzchnię 107 m ( 80 m użytkowej ), w skład której wchodzą:

- przestronny salon z wyjściem na 5 metrowy balkon,
- pokój przerobiony na jadalnię,
- oddzielna kuchnia,
- 2 łazienki,
- 2 oddzielne sypialnie,
- garderoba,
- pralnia,

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wkładu finansowego.
Niski czynsz, zaledwie 280 zł.
Ogrzewanie jak i ciepła woda z piecyka dwufunkcyjnego.
Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych.
Świetna lokalizacja, ciche, spokojne i zielone osiedle, wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych, w pobliżu market, komunikacja miejska oraz obwodnica.
Świetny dojazd do Lublina i Łęcznej.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Zapraszam również do kontaktu za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/mieszkanielbn/

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).