Szczegóły oferty

Lublin, Piaski

Lublin, Piaski

Dom - sprzedaż 735 000 PLN 4 328,62PLN/m 2
169.8 m2  Pokoje: 6 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedstawiam przestronny dom znajdujący się w miejscowości Olszanka.
Nieruchomość znajduje się na 50 arowej, zagospodarowanej budynkami gospodarczymi działce.

Budynek mieszkalny składa się z :
- salonu z wyjściem na taras,
- aneksu kuchennego z jadalnią,
- Gabinetu,
- 2 łazienek,
- 4 oddzielnych sypialni.

Stan dobry do odświeżenia.

Do domu przynależy również garaż w bryle budynku, oraz kotłownia.
Obok nieruchomości znajduje się domek letniskowy o powierzchni 35m.

Budynki gospodarcze :
- Stajnia dla zwierząt z trzema oddzielnymi boksami,
- 2 hale namiotowe ze stołami piknikowymi,
- altanka,
- 3 indiańskie namioty,
- huśtawki, trampoliny, dmuchawce dla dzieci.
- zwierzęta takie jak, kozy, owce, alpaki
- labirynt, oraz wiele innych atrakcji dla dzieci.

Na obszarze zabudowań prowadzona jest działalność dla dzieci, polegająca na przyjmowaniu wycieczek szkolnych, organizacji imprez okolicznościowych, oraz wiele innych.
w okolicy dużo zieleni, szlaki rowerowe, lasy idealne miejsce na rekreację, integrację i wypoczynek.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).