Szczegóły oferty

Lublin, Szerokie, ul. Dąbrówki

Lublin, Szerokie, ul. Dąbrówki

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 29,17PLN/m 2
120 m2  Pokoje: 5 1999 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia mieszkanie o pow. 120m2 w Lublinie - dzielnica Szerokie.

Idealne dla rodziny a także dla firmy.

Mieszkanie jasne, przestronne, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym z odrębnym wejściem.

Nieruchomość składa się czterech oddzielnych pokoi, salonu z otwartą kuchnią, dwa balkony. Atutem są dwie łazienki.

Koszt najmu 3500zł. plus opłaty licznikowe oraz jednomiesięczna kaucja. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Do mieszkania przynależy garaż w cenie wynajmu.

Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd w każdą część Lublina, osiedle ciche, spokojne, blisko do autobusu MPK, nieopodal sklepy, szkoły, kościół itp.

Zapraszam na prezentację.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Jowita Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).