Szczegóły oferty

Lublin, Bazylianówka

Lublin, Bazylianówka

Mieszkanie - sprzedaż 390 000 PLN 7 208,87PLN/m2
54.1 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Rudnik - ulica Dożynkowa. Blok wykonany w roku 2008. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Ostatnie, trzecie piętro w niskim bloku. Dwa pokoje. Duży balkon. W pełni wyposażona kuchnia. Podziemny garaż. Mieszkanie nie wymaga najmniejszych nakładów finansowych.

Dla osób szukających niebanalnej nieruchomości, położonej blisko centrum miasta, a jednocześnie zapewniającą dogodny dojazd do obwodnicy Lublina. Dla rodziny, która szuka komfortu, wysokiej jakości i nieprzeciętnego wnętrza.

W skład nieruchomości wchodzą:
- dwa pokoje,
- przestronna łazienka,
- wyposażona kuchnia,
- hall z funkcjonalną szafą w zabudowie,
- słoneczny balkon.

Atutem propozycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura towarzysząca, osiedle zamykane. Skwer z placem zabaw tworzy idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W bloku pasaż usługowy z bardzo dobrze zaopatrzonym sklepem, fryzjer, stomatolog, szkoła języków obcych.

Do mieszkania przynależy podziemny zamykany box garażowy, płatny dodatkowo 45 000 zł.

Polecam oraz zapraszam na prezentację.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).