Szczegóły oferty

Lublin, Prawiednicka

Lublin, Prawiednicka

Dom - sprzedaż 929 000 PLN 4 874,08PLN/m2
190.6 m2  Pokoje: 5 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
KRÓTKO O PROPOZYCJI::
Dom wolnostojący wybudowany w roku 2004. Piękna działka z licznymi nasadzeniami. Pięć pokoi. Dwie łazienki. Garaż. Brama na pilot. Taras oraz duży balkon. Pomieszczenie gospodarcze i altana. Pięć minut samochodem do Zalewu Zemborzyckiego.

O DOMU::
Dom mieszkalny, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, bez piwnic. Ekonomiczny dom o atrakcyjnej, klasycznej sylwetce i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Idealny dla większej rodziny, z garażem dobudowanym do budynku oraz dużą ilością zewnętrznych miejsc postojowych.
Wejście do domu osłonięte wysuniętym okapem dachu, prowadzi do przedsionka i dalej do centralnie usytuowanego hallu. Na parterze również duża, słoneczna kuchnia. Salon z wyjściem do ogrodu. Sypialnia, łazienka, obniżona kotłownia z bezobsługowym piecem na gaz.
Poddasze mieści trzy wygodne sypialnie, łazienkę oraz garderobę.

OKOLICA I DOJAZD::
Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy osiedla domów jednorodzinnych w Osmolicach Drugich, przy ulicy Prawiednickiej. Dojazd do Lublina nie zajmuje dłużej niż 15 minut, nawet w godzinach wzmożonego dziennego ruchu.
Najważniejsze informacje:
Zalew Zemborzycki - 5 km
Dojazd do S19 - 8 km
Lublin Zamek - 15 km/25 minut
Przystanek MPK 1 km
Szkoła Podstawowa 1.5 km

Dom w stanie bardzo dobrym, do odświeżenia oraz własnej aranżacji.

Polecam oraz zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).