Szczegóły oferty

Lublin, os. Botanik

Lublin, os. Botanik

Mieszkanie - sprzedaż 499 990 PLN 8 925,21PLN/m2
56.02 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Poszukujesz jasnego, przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia w zielonej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Centrum?
To mieszkanie w dzielnicy Botanik jest dla Ciebie!

Mieszkanie w bloku z 2012r składa się z:
-salonu,
-sypialni,
-gabinetu,
-kuchni z całym wyposażeniem,
-łazienki,
-balkonu,
-przedpokoju.

Zalety:
-szkoła podstawowa 1km, sklepy/restauracje 500m, przystanek MPK 450m,
-teren posesji za szlabanem z parkingiem dla mieszkańców,
-mieszkanie w pełni umeblowane, 3 duże szafy w zabudowie,
-winda w budynku,
-niski czynsz ok. 230zł,
-w cenie duża piwnica 4,07m2,
-możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym.


Zadzwoń i umów się na prezentację!

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).