Szczegóły oferty

Lublin, ks. Jerzego Popiełuszki

Lublin, ks. Jerzego Popiełuszki

Lokal - wynajem 2 400 PLN 30PLN/m 2
80 m2  1973 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal handlowo-usługowy na Wieniawie (80m²)

Świeżo wyremontowany lokal na Wieniawie przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową.

Wejście do lokalu z poziomu terenu, natomiast okno doświetlające przestrzeń znajduje się poniżej poziomu terenu od strony ulicy.

Na powierzchni 80m2 znajdują się 2 pomieszczenia, aneks kuchenny, łazienka.

Do lokalu przynależy parking dla pracowników/klientów.

Wysokość lokalu: 2,88m

Widok na ulicę, podwórko.

Okno wychodzące na południe.

Wyposażenie oferowane w cenie: aneks kuchenny, wyposażenie łazienki.

Komunikacja: linie autobusowe nr 2,4,13.

Dostępne media: siła, wodociąg miejski, CO miejskie .

W budynku mieści się kilka innych lokali usługowych, m.in. piekarnia, sklep Żabka.

Przestrzeń jest przeznaczona do adaptacji pod dowolną działalność o charakterze biurowym, usługowym. Najlepiej sprawdzi się jako studio fotograficzne, call center lub sklep internetowy. W planach jest projekt dodania dodatkowych drzwi wejściowych od strony ulicy.

Koszt najmu: 2400 PLN + opłaty licznikowe wg zużycia (prąd, woda, śmieci). Cena podlega negocjacji.

Wysokość kaucji zabezpieczającej: 2400 PLN
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).