Szczegóły oferty

Lublin, Wrotków, ul. Budowlana

Lublin, Wrotków, ul. Budowlana

Lokal - wynajem 3 500 PLN 36,84PLN/m2
95 m2  1985 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli poszukujesz lokalu użytkowego na potrzeby swojej firmy to świetnie trafiłeś!
Oferowany lokal mieści się na 2 pietrze budynku, który przeszedł remont w 2010 roku.

Lokal o powierzchni 95m2 składa się z:
-pokoju 19,6m2,
-pokoju 6,6m2,
-pokoju 8,71m2,
-pokoju 14,93m2 połączonego z pomieszczeniem gospodarczym i własną łazienką z WC,
-korytarza,
-łazienki z WC.

Ważne informacje:
- Wrotków - dobra komunikacja z pozostała częścią miasta, łatwy i szybki wyjazd m. in. do ul. Diamentowej, ul. Nowy Świat,
- teren ogrodzony, z monitoringiem i ochroną,
- media w cenie czynszu najmu,
- możliwość wynajęcia miejsc postojowych przy budynku - 40 zł netto/miesięcznie.
- koszt: 3500netto +vat (media w cenie),
- wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości trzymiesięcznegomiesięcznego czynszu.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).