Szczegóły oferty

Lublin, al. gen. Władysława Sikorskiego

Lublin, al. gen. Władysława Sikorskiego

Mieszkanie - sprzedaż 666 000 PLN 6 000PLN/m2
111 m2  Pokoje: 4 1994 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przestronne, rozkładowe dwupoziomowe mieszkanie przy alei Sikorskiego o pow 111m2.

Na pierwszym poziomie znajduję się widna kuchnia z jadalnią oraz przestronny 30m2 salon z wyjściem na balkon oraz toaleta z prysznicem.
Na drugi poziom z salonu prowadzą piękne drewniane schody. Znajdują się tam 3 pokoje (8,5m2; 14m2; 9,5m2), garderoba(3,8m2), łazienka (5m2), toaleta i przedpokój.

Mieszkanie wykonane z wysokiej klasy materiałów, gotowe do zamieszkania.

Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Garaż usytuowany w budynku za dodatkową opłatą - 50 000 zł.

Możliwa zamiana mieszkania na mniejsze za dopłatą.

Bliska odległość do centrum miasta, dogodny dojazd, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, sklepy, garmażerka,apteka, plac zabaw, szkoła, przedszkole, żłobek.

10 minut spacerem od uczelni UMCS, KUL, UP

Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację.

Oferta została sporządzona na podstawie informacji uzyskanych od Właściciela oraz oględzin. Może podlegać aktualizacji.
Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).