Szczegóły oferty

Lublin, Dziesiąta, ul. Zbigniewa Herberta

Lublin, Dziesiąta, ul. Zbigniewa Herberta

Mieszkanie - sprzedaż 239 000 PLN 6 142,38PLN/m2
38.91 m2  Pokoje: 2 1985 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli szukasz niedrogiego mieszkania w przystępnej cenie to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. Polecam mieszkanie o powierzchni 38,91m2, położone na parterze w niskim 4piętrowym bloku.

Mieszkanie składa się z:
- salon 14m2,
- sypialnia 9m2,
- oddzielna kuchnia 7m2,
- łazienka 2,5m2,
- wc 1m2,
- hol 6m2,
- piwnica o pow 2,61 m2.

Ważne informacje:
- niski czynsz: 270zł
- ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka,
- świetny układ: możliwość 3 pokoi,
- mieszkanie do remontu,
- wymienione okna PCV,
- monitoring,
- blok po termomodernizacji.

Mieszkanie z olbrzymim potencjałem z możliwością wyodrębnienia 2 sypialni i salonu z aneksem.
Z pełną infrastrukturą w najbliższe okolicy: 1 minuta do żłobka, poczty i Żabki, kilka min do Szkoły Podstawowej, sklepu spożywczego i piekarni.
Położone w cichej i zielonej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

W naszej ofercie posiadamy 2 podobne nieruchomości.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).