Szczegóły oferty

Lublin, Bronowice, Plagego i Laśkiewicza

Lublin, Bronowice, Plagego i Laśkiewicza

Mieszkanie - sprzedaż 359 000 PLN 7 638,30PLN/m2
47 m2  Pokoje: 2 1989 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli szukasz mieszkania na Bronowicach oraz zależy Ci na doskonale rozwiniętej infrastrukturze, musisz zobaczyć tą ofertę.
Proponuję na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku.

W skład mieszkania wchodzą:
- dwa pokoje z możliwością łatwego podziału na trzy,
- otwarta kuchnia,
- łazienka z wanną,
- WC,
- duży balkon,
- piwnica.

Główne cechy:
- podłogi w mieszkaniu wykonane z ponad stuletnich bali,
- nowa stolarka okienna oraz drzwi antywłamaniowe,
- czysta i zadbana klatka schodowa,
- doskonała lokalizacja,
- dużo miejsc parkingowych wokół bloku,
- zielony skwer oraz place zabaw,
- mieszkanie środkowe,
- ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Zapraszam na prezentacje.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).