Szczegóły oferty

Lublin, Wrotków, ul. Medalionów

Lublin, Wrotków, ul. Medalionów

Mieszkanie - sprzedaż 372 000 PLN 7 663,78PLN/m2
48.54 m2  Pokoje: 2 1994 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeśli poszukujesz komfortowego mieszkania z pięknym widokiem na tereny zielone to ta oferta jest dla Ciebie. Z dużego balkonu rozciąga się widok na rzekę Bystrzyce i zielony horyzont, który nie będzie zabudowany przez kolejne blokowiska.
Polecam 2 pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 48,54m2.

W skład mieszkania wchodzą:
- duży salon z wyjściem na balkon,
- pokój z szafą wnękową,
- duży balkon,
- łazienka,
- wc,
- duża piwnica o pow. 6,86m2.

Główne cechy:
- umeblowane,
- doskonała lokalizacja,
- ogólnodostępny duży parking,
- niesamowity widok na tereny zielone,
- plac zabaw,
- sklepy Kaufland, Rossmann Stokrotka, przedszkole,
- świetnie skomunikowane: do przystanku 2 minuty,
- ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Mieszkanie do przekazania w 2022, natomiast kupić możesz już teraz. Zapraszam na prezentacje

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).