Szczegóły oferty

Lublin, Czuby, ul. Różana

Lublin, Czuby, ul. Różana

Mieszkanie - sprzedaż 329 000 PLN 6 776,52PLN/m 2
48.55 m2  Pokoje: 2 1982 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Bardzo dobra lokalizacja - Czuby ul. Różana.

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na ostatnim czwartym piętrze w niskim bloku.

Na powierzchnię 48,55m2 wchodzi: pokój z dużym balkonem, z którego rozpościera się ładny widok na panoramę miasta oraz las, pokój dziecinny, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta oraz przedpokój, do mieszkania przynależy duża piwnica 5,62m2 (możliwość wynajmu dodatkowej piwnicy), wózkownia do wspólnego użytkowania z mieszkańcami.

Mieszkanie dwustronne z wystawą okien na południe i północ, bardzo jasne i ciepłe. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

W pokoju klimatyzacja, dwie szafy wnękowe Komandor, na podłogach terakota oraz panele. Mieszkanie do odświeżenia.

Okolica cicha, spokojna z dużą ilością zieleni, dogodny dojazd w każdą część Lublina. W pobliżu dwa wąwozy, bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, blisko sklepy, przedszkole, szkoła itp.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Maria Świca

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).