Szczegóły oferty

Lublin, Centrum, ul. Gabriela Narutowicza

Lublin, Centrum, ul. Gabriela Narutowicza

Mieszkanie - sprzedaż 387 000 PLN 7 663,37PLN/m2
50.5 m2  Pokoje: 2 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjna oferta mieszkania w Centrum Lublina. Mieszkanie przy ul. Narutowicza o powierzchni 50,5m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku.
W 2013 roku wykonany generalny remont - wymienione instalacje kanalizacyjne, instalacje elektryczne, nowe okna, drzwi, gładzie na ścianach.
Piec gazowy wymieniony na nowy w 2017r.

Dwa oddzielne pokoje z balkonami, kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój oraz duża piwnica. Z balkonu rozpościera się widok na teren zielony i panoramę miasta natomiast z drugiego balkonu na podwórko.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda ciepła z piecyka gazowego. Czynsz 411zł (w tym zaliczka na CO i wodę).

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe z wystawą okien na wschód i północ.

Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą.

Świetna lokalizacja, bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, blisko szkoła, UMSC, Teatr Osterwy, Kościół, nieopodal deptak, Stare Miasto, CH Plaza, Rusałka. Dobry dojazd w każdą część Lublina.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).