Szczegóły oferty

Lublin, Bronowice, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin, Bronowice, ul. Droga Męczenników Majdanka

Mieszkanie - sprzedaż 349 000 PLN 6 261,21PLN/m 2
55.74 m2  Pokoje: 4 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli poszukujesz 4-pokojowego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. Polecam na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Droga Męczenników Majdanka, piętro 3 z 4, blok z cegły.

W skład nieruchomości zaliczamy:
- 4 oddzielne pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,
- balkon,
- piwnica.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda z piecyka gazowego. Czynsz 350zł.

Podczas remontu wykonano następujące prace:
- wymiana instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej,
- gładzie i malowanie,
- nowe płytki w łazience,
- montaż mebli w kuchni,
- nowa stolarka drzwiowa zewnętrzna i wewnętrzna.

Zapraszam do kontaktu. Polecam.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).