Szczegóły oferty

Lublin, LSM, ul. Konrada Wallenroda

Lublin, LSM, ul. Konrada Wallenroda

Mieszkanie - sprzedaż 439 000 PLN 7 595,16PLN/m 2
57.8 m2  Pokoje: 2 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Posiadam na sprzedaż niebanalną propozycję jaką jest mieszkanie przy "Rakiecie" na LSM. Idealna propozycja dla osób ceniących stylowe wykończenia wnętrz, mieszkanie nie wymaga najmniejszych nakładów finansowych.

W bloku z cegły znajduje się NOWE mieszkanie. Na właściciela czekają tu między innymi:
- Nowe okna
- Nowe instalacje elektryczne i hydrauliczne,
- Świeże ściany.
- Nowy, nigdy nie użyty sprzęt AGD.

Mieszkanie przeszło gruntowny remont oraz zostało wykończone w trosce o najmniejszy szczegół. Motywem przewodnim było zachowanie klimatu sprzed lat. Na podłogach odnajdziecie piękny drewniany parkiet, który przeszedł dogłębny zabieg renowacji.

Do zadań nowego właściciela należy jedynie wybór mebli :)

Zapraszam na prezentacje. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).