Szczegóły oferty

Świdnik, Bronisława Ratajczaka

Świdnik, Bronisława Ratajczaka

Mieszkanie - sprzedaż 575 000 PLN 9 535,66PLN/m2
60.3 m2  Pokoje: 3 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 60,3m zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z 2004 roku.

W skład nieruchomości zaliczamy:
- salon połączony z kuchnią,
- 2 oddzielne pokoje,
- łazienka.

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
- czynsz administracyjny 700 zł (5 osób),
- balkon o pow. około 5m,
- piwnica 4,6m,
- piętro 2/2,
- kuchnia w pełnej zabudowie,
- mieszkanie będzie odświeżone przed wprowadzeniem się nowych właścicieli,
- dużo miejsc parkingowych pod blokiem,
- pełna infrastruktura wokół bloku,
- bardzo blisko do drogi wylotowej na Lublin.

Zapraszam do kontaktu. Gorąco polecam.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).