Szczegóły oferty

Lublin, Czechów

Lublin, Czechów

Mieszkanie - sprzedaż 380 000 PLN 6 109,32PLN/m2
62.2 m2  Pokoje: 4 1978 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjna lokalizacja - Czechów Dolny.

Mieszkanie o powierzchni 62,2m2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu. Na klatce tylko dwa mieszkania. Nowa winda.

Cztery oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, duży przedpokój oraz balkon i piwnica 2,9m2.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Brak piecyka gazowego!!!

Mieszkanie widne, dwustronne, rozkładowe, duże okna zapewniają dobre doświetlenie pomieszczeń.

Okna PCV, czynsz 460zł/1os, na podłogach panele oraz terakota.

Osiedle z dużą ilością zieleni, dogodny dojazd w każdą część Lublina, blisko do przystanku MPK, sklepów, nieopodal targ, szkoła, apteka, przychodnia.

Bardzo dobra lokalizacja zarówno do zamieszkania jaki pod wynajem - blisko do Uniwersytetu Medycznego.

Zapraszam na prezentację.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Jowita Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).