Szczegóły oferty

Nałęczów, ul. Wacława Lasockiego

Nałęczów, ul. Wacława Lasockiego

Mieszkanie - sprzedaż 360 000 PLN 5 678,23PLN/m2
63.4 m2  Pokoje: 3 1968 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie w Nałęczowie ul. W. Lasockiego.

Na powierzchnię 63,4m2 wchodzi trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, duży przedpokój dodatkowo balkon oraz piwnica.
Dużym atutem nieruchomości jest garaż oraz ogródek o pow. 100m2 idealny na warzywniak lub ogród kwiatowy.

Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły. Ogrzewanie miejskie natomiast ciepła woda z piecyka gazowego. Wysokie pomieszczenia 2,7m oraz przestronne okna zapewniają dużo światła oraz przestrzeń. Na podłogach parkiet oraz terakota.

Mieszkanie do remontu.

Okolica cicha, spokojna, dużo zieleni, blisko szkoła. Dogodny dojazd do centrum Nałęczowa oraz pobliskich miejscowości.

Zapraszam

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).