Szczegóły oferty

Lublin, Bazylianówka

Lublin, Bazylianówka

Mieszkanie - sprzedaż 559 000 PLN 8 547,40PLN/m2
65.4 m2  Pokoje: 3 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeśli poszukujesz dużego mieszkania, gotowego do wprowadzenia na Ponikwodzie ta oferta jest dla Ciebie!
Polecam 3 pokojowe 65m2 mieszkanie w bloku z 1998r.

Istnieje możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie w podobnym standardzie oraz lokalizacji.

W skład mieszkania wchodzą:
- dwie sypialnie,
- salon z kuchnią i pełną zabudową AGD,
- słoneczny duży balkon,
- garderoba,
- łazienka z WC,
- piwnica.

Główne cechy:
- gotowe: nie wymaga nakładów finansowych (generalny remont w roku 2019),
- nowa stolarka okienna,
- 3 piętro z 4 bez windy,
- parking zamykany na szlaban,
- plac zabaw, zielony skwer, sklepy Lidl, Stokrotka,
- świetnie skomunikowane: do przystanku 100m, do centrum 10min autem,
- ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Mieszkanie z potencjałem zarówno do zamieszkania jak i na wynajem ze względu na bliskość WSPiA oraz Uniwersytetu Medycznego.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).