Szczegóły oferty

Lublin, Sławinek, ul. Spadowa

Lublin, Sławinek, ul. Spadowa

Mieszkanie - sprzedaż 380 000 PLN 5 846,15PLN/m2
65 m2  Pokoje: 3 1994 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mam do sprzedania mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy,znajdującej się na 3 piętrze w niskim bloku.
Mieszkanie rozkładowe składające się z dużego salonu o powierzchni ponad 20 m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 6m,
Sypialni o powierzchni 11 m2
Jadalni, którą można przerobić na kolejną sypialnię,
Oddzielnej kuchni,
Przedpokoju o powierzchni 11 m2, która pozwala na zamontowanie aneksu kuchennego a w miejscu kuchni stworzyć kolejny pokój.
Oddzielnej łazienki,
Oddzielnego WC

Świetna lokalizacja Skrzyżowanie ul. Żołnierskiej i Spadowej.
Kilka ogólnodostępnych parkingów dookoła, które rozwiązują problem z parkowaniem.
Świetne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta.

Nieduża odległość względem uczelni wyższych sprawia, że mieszkanie staje się atrakcyjne pod względem wynajmu.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Zapraszam również do kontaktu za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/mieszkanielbn/

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).