Szczegóły oferty

Lublin, Czuby, ul. Topazowa

Lublin, Czuby, ul. Topazowa

Mieszkanie - sprzedaż 670 000 PLN 10 060,06PLN/m2
66.6 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Doskonała lokalizacja na Czubach, można powiedzieć centrum osiedla. Wszystko w zasięgu spaceru: szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, sklepy i różne niezbędne do życia usługi.
Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze w 4 piętrowym bloku, dwustronne, z pięknym widokiem na las. Teren ogrodzony, do użytku właścicieli parking. Aktualni właściciele parkują bez problemu dwa samochody, co w dzisiejszej bolączce braku miejsc do parkowania jest bardzo dużym atutem.
Blok oddany do użytkowania w 2007r. Materiał użyty do budowy to suporex+20cm styropian. Wykonawcą był Sanitas, blok w doskonałym stanie.
Wykończenie mieszkanie ponadczasowe. Na ścianach gładź , na podłodze deska barlinecka położona na klej, nigdy jeszcze nie cyklinowana oraz terakota w przedpokoju, kuchni i łazience. Okna plastikowe, w kuchni okna weneckie. Łazienka i WC oddzielne. Łazienka z wanną i wbudowaną przeszkloną szafą z półkami, gdzie także schowana jest pralka.

Ogrzewanie miejskie /indywidualne, sterowane/ oznacza to, że bez względu na sezon grzewczy można włączyć w mieszkaniu ogrzewanie np. w lipcu. Ciepła woda miejska.
12 mieszkań w klatce.

Czynsz administracyjny w wysokości ok. 620 zł

Mieszkanie bardzo zadbane, do lekkiego odświeżenia.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).