Szczegóły oferty

Lublin, Bazylianówka, ul. Konrada Bielskiego

Lublin, Bazylianówka, ul. Konrada Bielskiego

Mieszkanie - sprzedaż 599 000 PLN 8 083,67PLN/m 2
74.1 m2  Pokoje: 4 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Bardzo atrakcyjne 4 - pokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Bazylianówka.

Mieszkanie dwupoziomowe wykończone materiałami najwyższej jakości, w pełni umeblowane.

Na pierwszym poziomie znajduje się przedpokój z zabudowanymi lustrzanymi szafami, salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon z którego rozpościera się widok na panoramę miasta, pokój, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze tj. pralnia z suszarnią.

Na drugi poziom prowadzą schody, gdzie mamy dwie sypialnie oraz łazienkę.

Na podłogach gres marmurowy o dużym formacie, deska dębowa oraz w pokojach wysokiej klasy panele; drzwi z litego drewna, sprzęt AGD wysokiej klasy, oryginalne kryształowe żyrandole, dużo luster.

Mieszkanie jasne z wystawą okien w kierunku południowym.

Dużym atutem nieruchomości jest dodatkowa powierzchnia uzyskana poprzez adaptację antresoli - poddasza - powierzchnia użytkowa 74,1m2 natomiast po zabudowie i podłodze jest ok. 86m2.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,3m2. Istnieje możliwość wynajmu garażu.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej, prąd - siła 3 fazy, gazu brak.

Osiedle zamknięte, teren ogrodzony z całodobową ochroną, monitoring 16 kamer, wewnętrzny plac zabaw, skwer.

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, blisko do centrum handlowego Olimp, Ikea, Skende, blisko żłobki, sklepy, apteka oraz przystanek MPK. Dogodny dojazd w każdą część Lublina.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Maria Świca

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).