Szczegóły oferty

Lublin, Centrum, Krakowskie Przedmieście

Lublin, Centrum, Krakowskie Przedmieście

Mieszkanie - sprzedaż 850 000 PLN 11 250,83PLN/m2
75.55 m2  Pokoje: 3 1889 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Prestiżowa lokalizacja! Nieruchomość w ścisłym Centrum Lublina ul. Krakowskie Przedmieście.

Mieszkanie usytuowane w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy z 1889r.

Mieszkanie o pow. 75,55m2 składa się z trzech pokoi (jeden przechodni), kuchni, łazienki z toaletą oraz balkonu o pow. 8,27m2 łącznie 83,82m2.

Atrakcyjne położenie kamienicy jest idealną propozycją inwestycyjną na mieszkanie, kancelarie prawne/adwokackie/notarialne, gabinety lekarskie lub na biuro.

Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, z dużym 8,27m2 balkonem. Lokal po remoncie w 2015r. i 2018r. - wymienione wszystkie instalacje, zainstalowana klimatyzacja, kominek, na podłogach przedwojenny, piękny parkiet oraz terakota.

Wysokie kamieniczne pomieszczenia zapewniają dużo światła oraz przestrzeń.

Idealne miejsce, wszędzie blisko, deptak, Plac Litewski, Stare Miasto itd.

Zapraszam.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).