Szczegóły oferty

Lublin, Czuby, ul. Turkusowa

Lublin, Czuby, ul. Turkusowa

Mieszkanie - sprzedaż 535 000 PLN 6 524,39PLN/m2
82 m2  Pokoje: 4 1997 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem i chcesz mieć zamykany garaż na swój samochód, ta oferta jest dla Ciebie!
Polecam dwu poziomowe 82m2 (ponad 90m2 po podłodze) mieszkanie w bloku na zamykanym osiedlu przy "wąwozie" na Czubach.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon z kuchnią oraz duży balkon,
- 3 oddzielne pokoje,
- dwie duże łazienki,
- garderoba,
- podziemny box garażowy (+ 50tys złotych),
- komórka lokatorska.

Główne cechy:
- słoneczne i przestronne,
- bezpieczne, monitorowany blok,
- mnóstwo młodych rodzin,
- plac zabaw, zielony skwer, sklep na terenie osiedla,
- świetnie skomunikowane: do centrum 10min autem,
- 3 piętro z 3.

Zapraszam

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).