Szczegóły oferty

Lublin, Centrum, ul. Ochotnicza

Lublin, Centrum, ul. Ochotnicza

Mieszkanie - wynajem 1 500 PLN 34,09PLN/m2
44 m2  Pokoje: 2 1920 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam Ci do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Lublina, ul. Ochotnicza.
Umeblowane, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia.

Cechy:
- doskonała lokalizacja- samo centrum,
- 2 pokoje (duża sypialnia i salon z aneksem i jadalnią),
- ogrodzony teren,
- w pełni wyposażone (zmywarka, pralka),
- tanie i ciepłe! ogrzewanie miejskie bez opomiarowania,
- drzwi antywłamaniowe,
- po remoncie łazienki i kuchni,
- nowe sprzęty AGD,
- parking dla mieszkańców za bramą na pilota.

Kaucja: 1500zł
Dodatkowo płatne rachunki za gaz, prąd i nadwyżka za wodę. Ogrzewanie w cenie czynszu.

Serdecznie zapraszam na prezentacje.
Zadzwoń i umów się na spotkanie.
W naszej ofercie posiadamy 2 podobne nieruchomości.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).