Szczegóły oferty

Lublin, Wieniawa, ul. Puławska

Lublin, Wieniawa, ul. Puławska

Mieszkanie - wynajem 1 600 PLN 33,33PLN/m 2
48 m2  Pokoje: 2 1985 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli poszukujesz mieszkania w pobliżu centrum, to nie mogłeś trafić lepiej. Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Puławskiej. Lokal ma powierzchnię 48m2 i mieści się na 1 z 4 pięter.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon,
- pokój,
- kuchnia,
- łazienka,
- toaleta,
- hol,
- balkon.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest lokalizacją w pobliżu centrum, Uniwersytetów, sklepów oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Wysokość kaucji zabezpieczającej 1700zł.

Możliwość wynajęcia garażu (200zł/miesiąc). Mieszkanie wolne od września.

Zapraszam do kontaktu. Polecam!

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).