Szczegóły oferty

Lublin, Czechów, ul. Operowa

Lublin, Czechów, ul. Operowa

Mieszkanie - wynajem 2 100 PLN 40,38PLN/m 2
52 m2  Pokoje: 2 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia mieszkanie położone na ul. Operowej, Czechów.

Cechy:
- 2 osobne pokoje,
- osobna kuchnia,
- łazienka z prysznicem/pralką,
- wyposażenie mieszkania do uzgodnienia (łóżka, tv, meble),
- duży balkon,
- wolne od 01.09.2020 r.,
- czynsz 2100zł.

Okolica:
- nowe osiedle,
- blok z 2018r,
- sklepy 2 min na piechotę (Lidl, Aldik, Rossmann, apteka, JYSK),
- przystanek,
- komisariat policji,
- kościół.

Istnieje możliwość wynajęcia garażu zamykanego za dodatkową opłatą 300 zł miesięcznie. Parking za szlabanem dla mieszkańców.
Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Dodatkowo płatne rachunki za prąd, woda i ogrzewanie do limitu w czynszu.

Zapraszam na prezentację.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).