Szczegóły oferty

Lublin, Czechów, ul. Józefa Mackiewicza

Lublin, Czechów, ul. Józefa Mackiewicza

Mieszkanie - wynajem 2 000 PLN 37,74PLN/m 2
53 m2  Pokoje: 3 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
*** Atrakcyjne mieszkanie ***3 pokojowe *** Osiedle Czechów


Przestronne, dobrze wyposażone, trzypokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czechów.

Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Na powierzchni 53 m2 znajdują się salon, kuchnia, dwie sypialnie oraz łazienka z wc. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane. W salonie znajduje się sofa, stolik kawowy, komoda oraz szafka z TV. W sypialniach znajdują się łóżka oraz przestronne szafy. Na przedpokoju jest duża szafa z lustrem. W łazience jest wanna narożna, umywalka, pralka oraz toaleta. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesne meble w zabudowie, piekarnik, płytę grzewczą gazową, zmywarkę, lodówko-zamrażalkę oraz małe AGD.

Do mieszkania przynależy słoneczny balkon.

Cicha i spokojna okolica. Blisko Uniwersytet Medyczny , bardzo dobre połączenie autobusowe. W okolicy super market, siłownia, apteka, szkoły oraz uczelnia.


Koszt najmu: 2000 PLN+ czynsz administracyjny + opłaty licznikowe wg zużycia (np. prąd, gaz).

Wysokość kaucji zabezpieczającej: 2000PLN
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).