Szczegóły oferty

Konopnica

Konopnica

Dom - sprzedaż 1 090 000 PLN 6 488,10PLN/m2
168 m2  Pokoje: 4 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Sprzedajemy wyjątkowy dom. Dom moich przyjaciół. Pięknie wykończony materiałami najlepszej jakości, urządzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i pietyzmem. Są tu i drewniane podłogi, i kamień, i gładź na ścianach. Jest armatura wysokiej jakości, piękne okna, dogodne położenie. Ale nie to jest najważniejsze. W tym domu urzeka atmosfera: w salonie chce się spędzać długie, jesienne wieczory przy kominku. W przytulnych sypialniach czytać ulubione książki. Przestronna kuchnia zachęca do rodzinnego gotowania, a przepastne szafy pomieszczą i pościel dla gości, i kalosze dla całej rodziny. Taras w ogrodzie kusi ciszą i zielenią, zapraszając na poranną kawę.

Dom parterowy posadowiony na dużej działce o pow. 1480m2, z pięknymi kwiatami, krzewami i drzewami.

Na powierzchnię całkowitą 168m2 (użytkowa 135m2) składa się: przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, dwie sypialnie, gabinet, łazienka, toaleta, przedpokój, wiatrołap. Dodatkowo garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Podjazdy i tarasy wyłożone kostką brukową, markizy sterowane pilotami.

Ogrzewanie gazowe, częściowo podłogowe a w salonie kominek, w kuchni zainstalowana klimatyzacja.

Atutem nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja - obrzeża Lublina Konopnica, niespełna 7km do Centrum. Bardzo dobry i szybki dojazd do Lublina, blisko przystanek MPK.

Okolica spokojna, wokół nowe domy. Dużo zieleni.

Zapraszam do tego wyjątkowego domu.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).