Szczegóły oferty

Lublin, Węglinek, ul. Węglinek

Lublin, Węglinek, ul. Węglinek

Działka - sprzedaż 439 000 PLN 316,51PLN/m2
 / 1387 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli szukasz działki w Lublinie na której znajdują się budynki umożliwiające własną ich adaptację, trafiłeś we właściwe ogłoszenie.
Proponuję na sprzedaż działkę na Węglinku o powierzchni 1387 m2.

Ważne informacje:
- powierzchnia 1387 m2,
- wg MPZP Od północy teren zabudowy mieszkaniowej, środek działki- pas zieleni. Południe działki daje możliwość prowadzenia działalności usługowej, ta część w MPZP jest oznaczona jako: usługi komercyjne, handel, gastronomia, rzemiosło,
- działka bardzo dobrze nasłoneczniona,
- szerokości 12 metrów, długość 119 metrów,
- delikatnie nachylona,
- trzy budynki naniesione na mapy planu miasta co pozwala na ich adaptację bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, odpowiednio 51m2, 18m2, 14m2,
- uzbrojona w wodę ze studni głębinowej oraz prąd,
- teren ogrodzony, nowa siatka,
- z bezpośrednim wjazdem z utwardzonej drogi, wjazd od strony ulicy Węglinek.

Zapraszam do kontaktu!

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).