Szczegóły oferty

Nowy Krępiec, ul. Przemysłowa

Nowy Krępiec, ul. Przemysłowa

Działka - sprzedaż 225 000 PLN 83,58PLN/m2
 / 2692 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Krępiec przy ul. Przemysłowej. Nieruchomość ma powierzchnię 2692m2.

Ważne informacje:
- umowa dostępna wyłącznie w naszym biurze,
- numer działki 585, obręb 15 Nowy Krępiec Kolonia
- wymiary ok. 22,8x118m
- płaska,
- przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: U15MR przeznaczenie pod zabudowę zagrodową (z dopuszczeniem wydzielenia działek budowlanych dla ludności nierolniczej), U24RZ przeznaczenie pod łąki i pastwiska,
- minimalna linia zabudowy 10m od krawędzi jezdni,
- w pobliżu znajduje się prąd, woda, gaz,
- dostęp do drogi gminnej (asfalt), w przyszłości ul. Przemysłowa zostanie poszerzona,
- działka ogrodzona,
- na działce stoi budynek gospodarczy.

Zapraszam do kontaktu. Polecam.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).