Szczegóły oferty

Lublin, Kalinowszczyzna, ul. Krzemieniecka

Lublin, Kalinowszczyzna, ul. Krzemieniecka

Mieszkanie - sprzedaż 440 000 PLN 9 544,47PLN/m2
46.1 m2  Pokoje: 3 1968 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie o pow. 46,1m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Kalinowszczyzna.

Mieszkanie do wprowadzenia, bardzo jasne, dwustronne.

Dwa oddzielne pokoje, salon przechodni, kuchnia, łazienka, WC, przestronny przedpokój oraz balkon i piwnica.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Mieszkanie wykończone dobrymi materiałami, na podłogach bardzo ładny parkiet oraz terakota.

Osiedle dobrze skomunikowane, dogodny dojazd w każdą część Lublina. Dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, nieopodal sklepy, przychodnie, przystanek MPK, blisko do VIVO, targ. Spacerkiem można dojść do Zamku oraz malowniczej Starówki Lublina.

Mieszkanie wolne od zaraz, gotowe do zamieszkania.

Zapraszam.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).