Szczegóły oferty

Dąbrowica

Dąbrowica

Dom - sprzedaż 1 690 000 PLN 5 888,50PLN/m 2
287 m2  Pokoje: 5 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Ciekawa propozycja nieruchomości. Dom w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Dąbrowica.
Dom o pow. 287m2 posadowiony na dużej 31 arowej działce (3186m2). Działka bardzo ładnie zagospodarowana z licznymi nasadzeniami, oczkiem wodnym, altaną. Dodatkowo na działce budynek gospodarczy murowany, wolno stojący. Garaż 2-stanowiskowy w bryle budynku.

Dom wybudowany i wykończony z wysokiej jakości materiałów. Dach pokryty dachówka ceramiczną, klimatyzacja w całym domu, monitoring, alarm, kominek w salonie.
Woda z wodociągu gminnego, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanek MPK (linia nr 3), dogodny dojazd w każdą część Lublina. Blisko sklep, szkoła. Okolica spokojna, dużo zieleni.

Polecam!

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE Nieruchomości

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).