Szczegóły oferty

Lublin, Bronowice, ul. Krańcowa

Lublin, Bronowice, ul. Krańcowa

Mieszkanie - wynajem 1 500 PLN 34,88PLN/m2
43 m2  Pokoje: 2 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia mieszkanie na Bronowicach ul. Krańcowa usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym.

Idealne miejsce do zamieszkania dla pary, rodziny. Bardzo dobry dojazd w każdą część Lublina, blisko do CH Felicity, Makro.

Dwa pokoje w tym jeden przechodni (15,25m2 i 10,71m2), oddzielna i widna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój, brak balkonu.

Ogrzewanie z sieci miejskiej natomiast ciepła woda z piecyka gazowego - zamontowany czujnik gazu.

Mieszkanie wysokie - 3m, jasne, umeblowane.

Koszt najmu 1500zł. plus opłaty licznikowe (gaz, prąd) oraz jednomiesięczna kaucja.

Osiedle spokoje z dużą ilością zieleni, drzew, dobrze skomunikowane, blisko do przystanku MPK, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - blisko targ, sklepy, basen, przedszkole, przychodnie, kościół, Makro, Lidl, CH Felicity itp.

Polecam!

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Jowita Dudek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).