Szczegóły oferty

Lublin, Bronowice

Lublin, Bronowice

Mieszkanie - sprzedaż 285 000 PLN 7 916,67PLN/m2
36 m2  Pokoje: 2 1985 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeśli poszukujesz ustawnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania w dzielnicy Bronowice świetnie trafiłeś.
Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w wysokim bloku z windą.

W skład nieruchomości wchodzą:
- salon,
- oddzielna sypialnia,
- wyposażona kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój z szafą w zabudowie,
- duży balkon,
- piwnica,
- przydzielone przez spółdzielnię miejsce parkingowe na zamykanym i ogrodzonym parkingu.

Ważne informacje:
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia,
- niski czynsz - 370 zł/mc,
- spokojna okolica, zieleń, plac zabaw,
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
- w pobliżu: sklepy przedszkole, szkoła,
- blok po termomodernizacji,
- meble oraz sprzęty zostają w mieszkaniu (oprócz TV i pralki).

Zapraszam do kontaktu!

W naszej ofercie posiadamy 2 podobne nieruchomości.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja oferty

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Okopowa 5A/33, 20-022 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).