Szczegóły oferty

Lublin, Bronowice

Lublin, Bronowice

Mieszkanie - sprzedaż 329 000 PLN 5 306,45PLN/m 2
62 m2  Pokoje: 4 1974 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Świetna oferta dla rodziny oraz dla zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości pod wynajem.

4 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 położone na IV piętrze w bloku mieszkalnym na os. Maki (Bronowice). Tuż obok szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, przchodnia zdrowia, kościół, sklepy osiedlowe, targ.
Budynek wybudowany w 1974 roku, ocieplony, czysta i zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Miejsca parkingowe na ogólnodostępnych parkingach.
Mieszkanie dwustronne z wystawą okien płd.-wsch i pół.-zach, rozkładowe. Do wszystkich pomieszczeń prowadzą niezależne wejścia, dwa przedpokoje z 4 szafami wnękowymi, osobno łazienka i wc, kuchnia widna od strony pół. zach. Pokój dzienny 14,3 m2 , trzy sypialnie: 10m2 + 9m2 + 6 m2, niewielki balkon z wejściem z pokoju dziennego. Okna PCV, w pokojach i przedpokoju na podłodze mozaika, w kuchni wykładzina przemysłowa, w łazience i wc glazura i terakowa. W pokoju dziennym i kuchni na ścianach gładź. Ogrzewanie centralne, ciepła woda z piecyka gazowego.
Mieszkanie z potencjałem. Do mieszkania przynależy piwnica 3,54m2.

Stan prawny uregulowany, odrębna własność.
Czynsz administracyjny - 430 zł.

Świetna lokalizacja zapewni szybkie i wygodne połączenie z całym miastem. Do Centrum 3 km.

Polecam.

M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI I KREDYTY MAŁGORZATA DUDEK

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę M-HOUSE Nieruchomości Małgorzata Dudek dla  celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości posiadania dostępu do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku  (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Małgorzata Dudek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dudek Małgorzata, M-HOUSE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Lublinie,  ul. Grottgera 7/1, 20-029 Lublin. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia zgodnie z ww. ustawą (29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).